Lombard Warszawa

sty 19, 2022 Usługi

Lombard Warszawa

Lombard Warszawa ma do zaoferowania różnorodne towary, zarówno używane, jak i fabrycznie nowe: biżuterię, sprzęt AGD i komputerowy. Proces zastawiania produktów przebiega według poniższego algorytmu. Użytkownik zostawia w zastaw wartościową rzecz (komputer, telefon, telewizor itp.). Nasz lombard wycenia przedmiot na określoną kwotę, sporządzona zostaje umowa zastawu i następuje wypłata gotówki. W przypadku naruszenia warunków zwrotu pieniędzy lombard może wystawić towar na sprzedaż.

Kupowanie w lombardzie w Warszawie: korzyści

Główną zaletą takich transakcji jest możliwość zakupu unikatowych rzeczy w przystępnej cenie. Na przykład, jeśli chcesz zagrać w Super Mario na starej konsoli z 1995 roku, trudno znaleźć ją w zwykłym sklepie. Zostały kasety dobrych filmów, ale magnetowid jest zepsuty. Problem można rozwiązać odwiedzając lombard. Ludzie przynoszą do naszego lombardu w Warszawie rzeczy pod zastaw, które w tej chwili nie są im potrzebne. O wiele ważniejsze jest zdobycie pieniędzy na pilne wydatki. Ponadto nabywając u nas dany produkt, kupujący z góry zna stopień jego zużycia. Oczywiście im dłużej używano tej lub innej rzeczy, tym niższy jest koszt jej zakupu. Można się nawet targować, próbując obniżyć cenę produktu. Możesz kupić używany sprzęt AGD bez obawy, że zostanie sprzedany niedziałający lub wadliwy produkt. Nasz pracownik podczas przyjmowania pod zastaw zwraca szczególną uwagę na ich stan.

Kupowanie biżuterii w lombardzie w Warszawie

 • Ze względu na duże zapotrzebowanie na biżuterię jest ona chętnie przyjmowana pod zastaw. W naszym lombardzie w Warszawie można kupić biżuterię wykonaną z metali szlachetnych, zarówno modele damskie, jak i męskie. Kolekcjonerzy, którzy lubią numizmatykę, będą mogli tu znaleźć rzadkie monety lub ewentualnie zastawić część kolekcji, aby otrzymać pieniądze.

Nasz lombard to prawdziwe zbawienie dla tych, których nie stać na zakup nowych gadżetów. Albo potrzebujesz dekoracji na uroczyste wydarzenie, ale nie masz dodatkowych pieniędzy. W takim przypadku kupowanie rzeczy w lombardzie będzie najlepszym rozwiązaniem dla potencjalnego kupca.

Jakie przedmioty można zabezpieczyć pożyczką?

 • Metale szlachetne i produkty z nich.
 • Telefony komórkowe.
 • Sprzęt audio, wideo i fotograficzny.
 • Sprzęt biurowy i sprzęt komputerowy.
 • Narzędzia (wiertarka, piła elektryczna, szlifierka itp.).
 • Sprzęt AGD (lodówka, blender, odkurzacz itp.).
 • Dzieła sztuki.

Jakich dokumentów potrzebuję? Aby uzyskać pożyczkę, potrzebujesz tylko dokumentu tożsamości i zabezpieczenia.

Z kim się skontaktować, aby sprzedać biżuterię do lombardu w Warszawie

lombard warszawa targówekPierwszym krokiem jest uzgodnienie ceny biżuterii. Ile można uzyskać za przedmiot o określonej jakości i dlaczego wycena pokazuje dokładnie taką kwotę, nasi eksperci zawsze szczegółowo wyjaśnią. Z dumą przypominamy, że produkty w naszym lombardzie w Warszawie są oceniane pod kątem całkowitej wartości, a nie tylko wagi metalu i jego ceny za gram. Kalkulacja oparta jest na wadze i koszcie grama metalu szlachetnego w dniu transakcji, ale oprócz tego na wzrost całkowitego kosztu produktów mają również bezpośredni wpływ inne czynniki:

 • Próbka – im wyższa próba, tym droższa biżuteria.
 • Wartość – artystyczne (antyczne), markowe, limitowane edycje, na indywidualne zamówienie.
 • Wygląd biżuterii – z widocznymi śladami uszkodzeń, wymagająca naprawy, są wyceniane taniej.
 • Obecność i jakość kamieni szlachetnych badają profesjonaliści, brana jest również pod uwagę obecność certyfikatu na produkt, na przykład z diamentem.

Chcę sprzedać biżuterię. W takim przypadku nasi eksperci kalkulują koszt wyceny według obowiązujących norm, lombard wypłaca tę kwotę gotówką lub przelewem na kartę, na życzenie klienta. Przedmioty zastawione w lombardzie są całkowicie bezpieczne do czasu wygaśnięcia umowy wypożyczenia. Nasza firma jest w pełni odpowiedzialna za zapewnienie bezpiecznego przechowywania wszystkich przedmiotów przekazanych przez klientów na zabezpieczenie – jako własność lombardu (do czasu spłaty kredytu). Każda pozycja zastawu jest ubezpieczona, lombard jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę.

Na jak długo możesz otrzymać pożyczkę?

Termin rejestracji wynosi do 30 dni, może być przez klienta wielokrotnie przedłużany na nowy okres.

Co, jeśli chcę wcześniej odebrać swój depozyt?

Wcześniejsza spłata odbywa się bez kar. Kwota do zwrotu zostanie przeliczona na rzeczywisty czas korzystania z pożyczki.

Jak długo mój przedmiot będzie przechowywany, jeśli nie odbiorę go na czas?

Standardowy okres przechowywania po zakończeniu umowy wynosi miesiąc. Jeśli Twoja sytuacja uległa zmianie i nie udało Ci się odebrać swojego przedmiotu, skontaktuj się z naszym lombardem, a poinformujemy Cię o wszystkich możliwościach przedłużenia kredytu. Jak szybko mogę otrzymać pieniądze? Ocena i rejestracja nie potrwają dłużej niż 10 minut, po czym natychmiast otrzymasz pieniądze! Wszystkie transakcje wykonane w naszym lombardzie w Warszawie są ściśle poufne. Twoje dane osobowe nie są przekazywane osobom trzecim i nie są wykorzystywane w żadnym innym celu niż wybrany w ramach bieżącej działalności (sprzedaż, zakup, pożyczka).